KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471006
nr 1247 1006
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Två kvinnor". Signerad. Olja på duk, oramad, 73x52 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:49:55
8/4 20:44:55
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano